بازدید مهندس رستمی و مهندس عباسپور از واحد تولیدی GMK
بازدید مهندس رستمی و مهندس عباسپور از واحد تولیدی GMK
فرماندار شهرستان:پیشنهادات مدیران واحدهای تولیدی مبنی بر توسعه و افزایش راندمان تولید،با جدیت پیگیری می شود.
رستمی معاون استاندار و فرماندار,ویژه شهرستان به همراه مهندس عباسپور ریاست اداره صنعت معدن و تجارت  تربت حیدریه امروز سه شنبه ۲۵ دی ماه در جریان بازدید از  کارخانه صنایع حفاظتی امنیتی GMK واقع در شهرک صنعتی شماره ۲ افزود:طبق برنامه ریزی صورت گرفته،بنا داریم از تمام واحدهای تولیدی شهرستان بازدید و در نشست با مسئولین مجموعه ها، مشکلات و درخواست های این عزیزان را با تشکیل کارگروه های ویژه متشکل از مدیران دستگاه های اجرایی ذیربط مرتفع سازیم.
 
فرماندار در این نشست دستورات لازم جهت پیگیری دریافت تسهیلات بانکی طرح اشتغالزایی جهت توسعه کارخانه و موضوع طرح کارورزی و جذب نیرو جهت پیگیری از سوی اداره صنعت معدن و تجارت و تامین اجتماعی شهرستان را داد.
 
شایان ذکر است این کارخانه در فاز اول با ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم بیش از ۲۰۰۰ نفر و در فازهای دوم إلى ششم با اشتغال بیش از ۵۰۰۰ نفر در شهرک صنعتی شماره ۲ و با سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال در فاز اول در ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ با حضور مسئولین محترم استانی به بهره برداری رسید و در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۷ با حضور وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت عملیات ساخت فاز دوم تا ششم کارخانه در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع با ۵ سالن تولید مجزا با سرمایه گذاری بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال آغاز شد، که پس از بهره برداری شاهد تولید بیش از ۵۰ محصول حفاظتی ، امنیتی ، اعلام حریق ، الکترونیکی ، BMIS ، پیشگیری از سرقت ، انواع GPS ، انواع دزدگیر اماکن و خودرویی و ... خواهیم بود. | امیدواریم با ایجاد اشتغال گسترده و کمک متخصصین مجرب این شرکت در راه عدم وابستگی به کشورهای بیگانه قدمهای مثبتی برداریم. GMK در سال ۱۳۸۵ تاسیس و گسترده ترین شبکه فروش و خدمات پس از فروش را در ایران با بیش از ۴۸۰ نماینده رسمی در سراسر کشور و ۷۲۰ عاملیت فروش و ۵۱۰۰ همکار فعال را دارد و هم اکنون در فضای ۲۵۰۰ متری و به زودی در فضایی بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع در زمینه تولید سیستم های امنیتی و الکترونیکی در کشور فعالیت خواهد نمود.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۵
منبع زیر پرتال تربت حیدریه
تعداد بازدید : ۳۸۲


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان تربت حیدریه چیست؟
لینک های مرتبط