راه اندازی طرح های کارتن سازی و بسته بندی کاشی زرین خراسان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت
راه اندازی طرح های کارتن سازی و بسته بندی کاشی زرین خراسان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در تربت حیدریه، ۲ طرح توسعه ای شرکت سرام آرای فجر زرین افتتاح شد. ، در جریان بازدید از این واحد تولیدی، بخش فریت سازی با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال و با هدف توسعه تولیدات لعاب کاشی و سرامیک به این مجموعه صنعتی افزوده شده است.
 
با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در خراسان رضوی، ۲ طرح توسعه ای شرکت سرام آرای فجر زرین افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت ، در جریان بازدید از این واحد تولیدی، بخش فریت سازی با سرمایه گذاری بالغ بر 21 میلیارد ریال و با هدف توسعه تولیدات لعاب کاشی و سرامیک به این مجموعه صنعتی افزوده شده است.
همچنین امروز، طرح توسعه واحد بسته بندی کاشی زرین نیز با سرمایه گذاری بیش از 20 میلیارد ریال و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.
طرح های توسعه ای مورد افتتاح شرکت کاشی زرین خراسان در مجموع امکان اشتغال مستقیم حدود 40 نفر را فرآهم می آورند.
گفتنی است، کارخانه کاشی زرین در حال حاضر با تولید روزانه 15000 متر مربع کاشی دیوار در سایز های مختلف با بهره گیری از تکنولوژی چاپ دیجیتال به یکی از بهترین و با کیفیت ترین تولید کننده های کاشی دیوار در سطح بین المللی تبدیل شده است. این شرکت در حال حاضر بالغ بر 40 درصد از محصولات خود را به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، کشورهای آسیای میانه، گرجستان و روسیه صادر می کند و چشم انداز توسعه صادرات و ورود به بازار های دیگر را در برنامه خود دارد.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
منبع زیر پرتال تربت حیدریه
تعداد بازدید : ۱۷۶


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان تربت حیدریه چیست؟
لینک های مرتبط