رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان از شناسایی و ثبت دویست و پانزده انبار و مرکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها در شهرستان خبر داد.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان از شناسایی و ثبت دویست و پانزده انبار و مرکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها در شهرستان خبر داد.

🔻رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان از شناسایی و ثبت دویست و پانزده انبار و مرکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها در شهرستان خبر داد.

🔻مهدی عباسپور با بیان اینکه اعلام و ثبت انبار کالاها در شهرستان رو به افزایش است افزود: با اطلاع رسانی گسترده و همکاری و همراهی واحدهای اقتصادی شهرستان از ابتدای سالجاری انبارهای ثبت شده در شهرستان افزایش 4 برابری داشته است.

🔻عباسپور ، ثبت انبارها در سامانه را موجب ایجاد نظم و هماهنگی در تهیه، تأمین و توزیع به ‌موقع کالاهای موردنیاز مردم دانست و تصریح کرد: سامانه جامع انبارها به‌گونه‌ای طراحی ‌شده که می‌تواند ضمن شناسایی انبارهای ذخیره کالا، میزان نیاز جامعه به هر نوع از کالاها را تعیین و انجام اقدامات تأمینی و ذخیره‌سازی درست و منطبق بر آمارها و اطلاعات درست را تسهیل نماید.

🔻وی افزود: در راستای نظم‌دهی و انسجام‌ بیشتر به فرآیند تنظیم بازار و نظارت گسترده‌تر بر مراکز ذخیره سازی و نگهداری کالا، انبارها، سردخانه‌ها و مراکز توزیع کالا و عرضه خدمات، بازرسی‌های مستمری توسط  اکیپ های بازرسی و نظارت اداره صنعت، معدن و تجارت و به صورت گشت مشترک از این مراکز صورت می گیرد.

🔻وی خاطر نشان کرد: همه دارندگان انبارها و مراکز نگهداری کالاها موظف به ثبت مشخصات مراکز خود در سامانه جامع انبارها به آدرس (www.nwms.ir) در راستای شناسنامه‌دار‌ کردن مراکز ذخیره‌سازی و نگهداری کالا هستند.

🔺عباسپور تاکید کرد: در صورت عدم ثبت انبار و مشخصات کالا در سامانه مذکور، فعالیت انبارهای شناسایی شده توسط بازرسان، غیرقانونی تلقی شده و تخلفاتی از قبیل احتکار، عدم اعلام موجودی کالا و ... برای واحد متصور می شود که برخورد قانونی از سوی بازرسان این اداره با متصدیان صورت خواهد گرفت.
 
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۱
منبع زیر پرتال تربت حیدریه
تعداد بازدید : ۱۷۳


                   
اوقات شرعی

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان صنعت معدن و تجارت شهرستان تربت حیدریه چیست؟
لینک های مرتبط